- در این قسمت میتوانید با توجه به علایق خود و ضمینه و رشته ای که مد نظر دارید شغل خود را با داده های دقیق تری جستجو کنید.
- پس از انتخاب گزینه های مورد نظر با پر کردن فرم اشتراک می توانید همه روزه از جدیدترین نتایج با خبر شوید.

    سطح تحصیلاتون چقدره ؟

    چجوری برای این کار زمان میزارین ؟

    چه نوع شغلی مد نظر دارین ؟

    جنسیت؟

    - ربات استخدام پی کار - کانال استخدام پی کار -

    برای ورود به ربات کلیک کنید

    با گسترش روزافزون استفاده از پیام رسان های همراه،پی کار در قالب ربات تلگرام بصورت موازی با سایت شروع به فعالیت نمود.همچون وبسایت این ربات قابلیت نمایش آگهی های استخدام و همچنین ارسال اتوماتیک آگهی های مرتبط را دارا می باشد. کار با ربات بسیار ساده می باشد،تنها کافی است به صورت مرحله به مرحله شهر ،رشته یا شغل مورد نظر خود را انتخاب کرده و آگهی های ارسال شده را مشاهده نمایید.

    کانال تلگرام استخدام استخدام تهران ربات تلگرام استخدام آگهی استخدام استخدام تلگرام

    همچنین بصورت روزانه آگهی های مرتبط برای شما ارسال خواهد شد. مزیت اصلی این ربات نسبت به ربات های مشابه پشتیبانی فنی هوشمند می باشد که از هرگونه اختلال و نقص عملکرد ربات جلوگیری می نماید. در کنار پشتیبانی فنی،کارشناسان ما در ربات حضوری فعال داشته و در صورتی که دچار مشکل شدید،آن ها به کمک شما خواهند آمد. مزیت دیگر این ربات ،برای افرادی که مدیر کانال های تلگرامی هستند،بخصوص کانال های مرتبط با استخدام،قابلیت افزوده شدن این ربات به کانال و گروه های تلگرامی و ارسال روزانه آگهی ها با توجه به ملاک هایی که برای آن مشخص شده است،می باشد.فیلم آموزشی نحوه اضافه کرده ربات به کانال و گروه در قسمت های مربوطه در ربات پی کار وجود دارد.

    فیلم آموزشی کار با ربات